Platební údaje - Vydělávejte online | Triaba

Platební údaje - Vydělávejte peníze online. Vydělávejte až 70 CZK a více za každou on-like anketu kterou dokončíte

Za každou dokončenou anketu budete odměněn. Částka závisí na délce a typu anket, pohybuje se od 2.00 do 70.00 CZK a více. Odměny se sbírají od momentu kdy začnete s anketami a budou připsány na Váš anketový panel, odkud je můžete převést na Váš PayPal. Vaše první výplata jako nového člena bude provedena po 10 pracovních dnech. Další platba bude provedena po 4 pracovních dnech.

Platební metody:

Panelisté mohou své odměny uplatnit pomocí následujících metod, jakmile dosáhnou minimální částky za transakci.

platební metody

Minimum na transakci

Maximum na transakci

PayPal 

200 CZK

200 CZK

Paypal:

Můžete začít nárokovat Vaše odměny už když nasbíráte 200 CZK na Vašem účtu, takže nemusíte čekat dlouho než je můžete převést. Pokud nemáte PayPal účet, PayPal ho zřídí automaticky a pošle Vám přihlašovací údaje po dokončení převodu (PayPal použije Vaši e-mailovou adresu jako Vaše "číslo účtu”).S Vaším PayPal účtem můžete získat slevy a speciální nabídky od obchodů spojených s PayPal, jakož i převést peníze na Váš bankovní účet, a to vše rychle a bezpečně. S PayPal účtem můžete rychle a bezpečně provést platby s VISA, Mastercard, Diners a Vašim bankovním účtem v stovkách on-line obchodů. To znamená, že nemusíte sdělovat údaje vaší kreditní karty při každé online transakci a můžete získat slevy v obchodech propojených s PayPal.

Peníze budou převedeny na Váš PayPal účet v rámci 1 až 4 pracovních dnů.

Pokud nemáte PayPal účet, můžete se registrovat na www.paypal.com. Tento účet musí být vytvořen použitím stejné e-mailové adresy jakou jste použili ve Vašem panelu. K dokončení ji musíte schválit ve Vašem PayPal účtu do 30 dní. PayPal účtuje manipulační poplatek ve výši 2% za převod na Váš PayPal účet.