Přihlásit seLogin aa+

Podržte klávesu CTRL (Cmd klávesa pokud máte Mac).

Stiskněte + pro zvětšení nebo - pro zmenšení.

meny Menu
Home  > O nás

Informace o Triaba - Panel v Insights Exchange

O Triaba
Triaba je Norská společnost zaměřená na poskytování anket ve spolupráci s Cint AB. Triaba je členem AMA (American Marketing Association), drží se AAPOR směrnice (American Association for Public Opinion Research) a dodržuje standardy stanovené společností ESOMAR. Triaba je také členem Norsk Markedsanalyse Forening.

Cint Insights Exchange:
Triaba je součástí Cint Insights Exchange. Insights Exchange, v minulosti známá jako Cint OpinionHUB/Panel Exchange, spojuje otázky a odpovědi z celého světa a vytváří jedinečný a transparentní trh. Společnosti se obracejí na platformu pro vytvoření on-line skupin spotřebitelů, podniků a speciálních skupin, které mohou být využity na průzkum trhu. Více informací naleznete na www.cint.com.

Kvalita dat:
Abychom zajistili kvalitu našich panelů, používáme GeoIP a Captcha:
1. GeoIP: MaxMind (www.maxmind.com).
2. Captcha: reCaptcha (www.google.com/recaptcha) Viac informácií o kvalite nájdete na stránkach nášho partnera Cint.com.

Členství:
Triaba dodržuje směrnici AAPOR a standardy stanovené společností ESOMAR. Člen Norsk Markedsanalyse Forening.

Kontakt na Triaba
Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím na: support (at) triaba.com nebo poštou na Triaba.com, c/o Frode Lorentzen, Lyngveien 2b, 1433 Ås, Norway.

Ty nejběžnější otázky jsou zodpovězeny na naší webové stránce v FAQ sekci.

Také můžete posílat otázky na naší Facebookové stránce nebo na našem blogu Mytriaba.

Členská Podpora:
Máte otázky o anketách, Vašem účtu nebo o platbě? Obraťte se na Cint členskou podporu: https://cint.zendesk.com/hc/en-us/requests/new. Také se můžete obrátit na Cint Panelist FAQ pro odpovědi na nejčastěji kladené otázky: https://cint.zendesk.com/hc/en-us Pokud potřebujete podporu od Triaba, zašlete nám prosím e-mail na support(at)triaba.com.